Zachraňme hipoterapii!

Během měsíce března 2020 došlo k výrazným omezením a opatřením vzhledem situaci s Covid-19. V existenčním ohrožení se tak ocitl náš milovaný Mirákl. Toto centrum provozuje hipoterapii a významně pomáhá mnoha dětem. 

V únoru 2020 jsme tady strávili krásný týden. Maxík po pobytu v Bohuslavicích udělal neuvěřitelný, velký pokrok a cestuje nám doma po zadečku. Od té doby se netěšíme se na nic jiného, než až pojedeme zase znovu.  

Díky rodičům dětí, kteří zde jezdí a ostatním hodným lidem, kteří se o situaci dozvěděli a přispěli se podařilo vybrat nádhernou částku a Mirákl tak zachránit. Věříme, že se bude brzy moci vše vrátit do běžného režimu a dopadne to dobře.

Nic to ovšem nemění na tom a krizová situace tento fakt, ještě více umocnila, že je třeba tyto zařízení podporovat i průběhu běžného roku. Lidé, kteří tady pracují, dělají svoji práci velmi profesionálně a hlavně srdcem. Děti díky terapeutům a hipoterapii dělají obrovské pokroky. Jsme velmi vděční za to, že existují a za to, co pro nemocné děti dělají. Podporu si určitě zaslouží!

Pokud chcete udělat dobrý skutek a hledáte projekt, který by jste chtěli jako firma sponzorovat budeme rádi, když si vyberete právě Mirákl- více informací najdete na www.chmirakl.cz

Přispívat do sbírky je možné stále. Odkaz najdete zde

Děkujeme vám i za ostatní rodiče a děti, které hipoterapii potřebují a mají Mirákl rádi stejně jako my!