https://www.high-endrolex.com/22https://www.high-endrolex.com/22 Denny | Příběh Maxíka

Denny

26.9.2021 Včera jsme byli navštívit Dennyho. Je to můj budoucí asistenční pejsek.  Byli jsme na procházce a jsme šťastní, že jsme ho zase mohli vidět. 

Rozhodli jsme se, že našeho psího kamaráda Dennyho necháme odborně vycvičit na pejska asistenčního. Bude tak skvěle fungující parťák. Požádali jsme organizaci Pomáháme psím srdcem, z.s. o výchovu a výcvik. Pracovnice byly velice milé, vstřícné a komunikativní. Také se nám moc líbilo, že pejsek není během výchovy umístěn do kotce, ale je vychováván v rodině. Po ukončení výcviku může Maxíkovi pomáhat a donášet předměty, rozsvítit světlo, pomáhat se svlékáním oblečení aj. Také bychom si přáli, aby pejsek fungoval jako terapeut. Kromě canisterapie bude pro Maxíka i jeho sestřičku, velkým psychickým přínosem jako kamarád, kterého můžou hladit, česat, krmit, vodit jej na vodítku nebo s ním aportovat.

Děkujeme všem kdo Maxíka podpořidi, že si to může dovolit a organizaci Pomáháme psím srdcem, že nám Dennyho vzali do výcviku a o našeho psího kamaráda je dobře postaráno.